Sarnıç Plato - Ankara Fotoğraf & Video Çekim Platosu

SARNIÇ PLATO

Bizim Hikayemiz

Binlerce mutlu kare, binlerce güzel anı, binlerce gülen yüz

BİZİ YAKINDAN TANIYIN

Hakkımızda

Sarnıç Plato toplam 8000m2 açık ve kapalı olmak üzere çekim alanları bulunan bir fotoğraf & video çekim platosudur.

Vizyonu, sıradan konseptlerden farklı olarak Türkiye’de ilk olanı yapmak ve çekim platosu adına daima farklı olanı sizler için aramaktır.

Bunların yanı sıra kendi alanında uzman çekim ekibiyle fotoğraf ve video çekim hizmetleri de sağlamaktadır.

Ayrıca çekimlerinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz sis makinesi gibi donanımlarla birlikte Gece ve Safir isimli güzel atları, güvercinleri ve Türkiye’de hiçbir çekim platosunda bulunmayan tarihî sarnıç yapısı ile her zaman hizmetinizdedir.

Farklı kıyafetlerle çekim yapabilmeniz için giyinme odalarına ek olarak elbisenizi kiralayacağınız platformu da bulunmaktadır.

Plato yapısının hemen yanında bulunan, mevsimlere bağlı olarak renk ve şekil değiştiren buğday tarlasında da buğday başakları içinde veya saman balyaları arasında çekim yapmanıza olanak sağlar.

Yine Sarnıç Plato farkıyla sizler için düşünülüp inşasına başlanılmış olan büyük ve çok güzel bir yapay gölün tanıtımlarına çok yakında yer verilecektir. Sarnıç Plato sizlerle birlikte gelen misafirleri için de rahat bir bekleme alanı sunar. Gecenin ışıltılı çekimlerinden hoşlanan müşterilerine de rezervasyon dahilinde çekim ve plato hizmeti vermektedir.

SARNIÇ PLATO

Almıla
Almıla
16/06/2022
Nişan çekimimizde Haydar Bey ile anlaştık nişan öncesi tüm gerginliğimizi, stresimizi alarak bizi motive eden tatlı enerjisiyle bizi rahatlatan mükemmel bir çekim gerçekleştirdik çok anlayışlı huzurlu anları kalıcı hale getirdik ben kesinlikle öneriyorum asla pişman olmazsınız fotoğraf konusunda nişanlım sıkılır diye düşüyorum kendisi hayran kaldı ⭐ her şeyiyle güzeldi alın teriyle layıkııyla yapılan bir iş çıkardılar ellerine emeklerine sağlık olsun 🤗
Şeyma Tufan
Şeyma Tufan
03/06/2022
Pınar Celikdemir
Pınar Celikdemir
21/05/2022
Rüveyda Köksal
Rüveyda Köksal
12/05/2022
Nurullah Alkan
Nurullah Alkan
02/05/2022
Gamze Yurtseven
Gamze Yurtseven
27/04/2022
Samet Tatlıpınar
Samet Tatlıpınar
27/04/2022
Tek kelimeyle harika ♥️ İçeriye girdiğinizde bambaşka bir dünyaya açılan kapının ardını görüyorsunuz. 🌸
Sabri Pesmen
Sabri Pesmen
25/04/2022
Buram buram emek kokan harika bir işletme 🌸